Kancelaria Radców Prawnych Anna Kiełbasa i Joanna Jażdż

Powstała w samym centrum Piotrkowa Trybunalskiego w 2013 r., jako konsorcjum dotychczasowych indywidualnych praktyk prawniczych, tj. radcowskiej mec. Joanny Jażdż oraz mec. Anny Kiełbasy .

Kancelaria oferuje pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych.

Naszym celem jest świadczenie usług o najwyższej jakości oraz dbałość o znalezienie najbardziej optymalnego rozwiązania Państwa problemów prawnych. Do każdej sprawy, bez względu na jej przedmiot czy wartość, przykładamy taką samą wagę.

Wyróżnia nas przede wszystkim lojalne poinformowanie Klienta o szansach na pozytywne rozstrzygnięcie problemu z jakim przyszedł.

Nasi Klienci są na bieżąco informowani o statusie sprawy oraz o każdym zdarzeniu dotyczącym zleconego zadania. Istotne jest to, iż każdą kluczową decyzję w sprawie podejmujemy wspólnie.

Stawiamy na profesjonalizm usług oraz życzliwe podejście do kontaktów z Klientami przy wykorzystaniu różnorodnych kanałów komunikacji dostosowanych do Państwa potrzeb i wymagań, tj. kontakt bezpośredni (w siedzibie kancelarii lub dojazd do Klienta), telefon, poczta elektroniczna, skype.

Zależy nam na udzieleniu wszechstronnej pomocy prawnej dla naszych Klientów, by posiadali satysfakcję z osiągniętych przez nas efektów.

Kancelaria współpracuje z rzeczoznawcami majątkowymi, notariuszami, jak również adwokatami i radcami prawnymi z Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia, Lublina.